Zaginiony Turysta w liczbach

Lada chwila i dwa lata działalności "Zaginionego Turysty" stanie się faktem. Chciałbym w tym wpisie przedstawić kilka liczb dotyczących serwisu, kto go odwiedzał i z jaką częstotliwością.

Na wstępie chcę podziękować wszystkim, którzy zaglądają i czytają z zainteresowaniem ukazujące się wpisy. Jest dusza rzesza czytelników, która to robi regularnie. Są też tacy, dla których "Zaginiony turysta" odwiedzany jest sporadycznie oraz tacy, którzy trafiają przypadkowo i powracają rzadko lub wcale.

Dziękuję, za dobre słowa, które są przychylne mojej osobie i całemu serwisowi. Padają też słowa, dzięki którym mogę się poprawić. Dziękuje także tym, którzy z chęcią udostępnili swój materiał i mógł się pojawić na stronie.

Przez prawie 2 lata funkcjonowania opublikowałem 51 wpisów. Sam serwis zanotował 12 079 wejść. Daje to 16,50 otworzeń na dzień. Najpoczytniejszymi wpisami, okazały się: "Podróż sentymentalna na koniec świata", "Z wysokości siodełka cz. II" oraz "Falowiec. Najdłuższy blok w Polsce".

Odwiedzającymi byli/są mieszkańcy prawie każdego kontynentu, blisko z trzydziestu krajów świata. Najbardziej liczna grupa to mieszkańcy Stanów Zjednoczonych Ameryki, którzy stanowią blisko połowę czytelników. Kolejnymi są mieszkańcy Polski oraz Francji.

Zestawienie pozostałych państw (wg alfabetu):
Australia, Austria, Bangladesz, Chiny, Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Finlandia, Indie, Indonezja, Irlandia, Kanada, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania, Włochy.

Oraz kilka krajów afrykańskich i południowoamerykańskich, które  były chwilowo zarejestrowane, a wejścia były pojedyncze.

Strona, która najczęściej odsyłała do "Zaginionego Turysty" to "google" oraz "facebook".

Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu możecie się "coś" dowiedzieć ciekawego i interesującego nt. otaczającego nas świata.

Ulucz. Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego.

Opracowanie, tekst, zdjęcia: Przemek Posadzki

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Bieszczadzcy górale

Siedem kolorów. O fenomenie Gór Tęczowych

Falowiec. Najdłuższy blok w Polsce